6:00 am Captain Planet-Population Bomb
6:30 am Popeye-Rodeo Romeo/Pilgrim Popeye/Popeye, the Ace of Space
7:00 am Tom and Jerry Kids-Pump 'Em Up Pals/Droopyland/Exterminator Cometh...Again
7:30 am Help! It's The Hair Bear Bunch-Patient Porky/Rare Bear Bungle
8:00 am Wacky Races-Hot Race to Chillicothe/Wrong Lumber Race
8:30 am Perils Of Penelope Pitstop, The-Jungle Jeopardy
9:00 am Shirt Tales-Gamemaster /Shirt-Napped
9:30 am Shirt Tales-Bigfoot Incident, The/Elephant on the Loose
10:00 am Snorks-Snork Marks the Spot/Snork Dance
10:30 am Snorks-Me Jo-Jo, You Daffney/Fine Fettered Friends
11:00 am Smurfs-Jokey's Cloak/Journey to the Center of the Smurf
11:30 am Smurfs-Gallant Smurf, The/Handy s Window Vision
12:00 pm Flintstones-Missing Bus
12:30 pm Flintstones-Groom Gloom
1:00 pm Jetsons, The-Little Man
1:30 pm Jetsons, The-Father/Daughter Dance
2:00 pm Ben 10-Super Alien Hero Buddy Adventures
2:30 pm Ben 10-Under Wraps
3:00 pm Ben 10-Unnaturals
3:30 pm Ben 10-Return
4:00 pm Tom & Jerry-Landing Stripling/Just Ducky/Kitty Hawk Kitty/Tall In The Trap/It's Greek To Me-ow/Sorry Safari/Switchin' Kitten
5:00 pm Almost Naked Animals-Act of the Future/Guess Who's Coming for Lunch
5:30 pm Almost Naked Animals-All Dog No Danger/Cowboy Cabana
6:00 pm Cow and Chicken-Cow's a Beauty/Piano Lessons/Sackless Games
6:30 pm Cow and Chicken-Cow and Chicken Blues, The/Ballad of Cow and Chicken/I.R. Good Salesman
7:00 pm Dexter's Laboratory-Inflata Dee Dee/Can't Nap/Monstory
7:30 pm Dexter's Laboratory-Space Case/Ratman/Dexter Debt
8:00 pm Scooby-Doo Where Are You?-Hassle in the Castle
8:30 pm Scooby-Doo Where Are You?-Which Witch is Which?
9:00 pm Johnny Bravo-Walk On The Stupid Side, A/Lone Star Bravo/Toy Boy Johnny
9:30 pm Johnny Bravo-Yukon Yutz/Prep School Johnny/Send In The Clones
10:00 pm Powerpuff Girls-Boogie Frights/Abracadaver
10:30 pm Powerpuff Girls-Mo Job/Pet Feud
11:00 pm Teen Titans-Transformation
11:30 pm Teen Titans-Titan Rising
12:00 am Secret Saturdays-Atlas Pin
12:30 am Secret Saturdays-Paris Is Melting
1:00 am Dexter's Laboratory-Inflata Dee Dee/Can't Nap/Monstory
1:30 am Dexter's Laboratory-Space Case/Ratman/Dexter Debt
2:00 am Smurfs-Jokey's Cloak/Journey to the Center of the Smurf
2:30 am Smurfs-Gallant Smurf, The/Handy s Window Vision
3:00 am Snorks-Snork Marks the Spot/Snork Dance
3:30 am Snorks-Me Jo-Jo, You Daffney/Fine Fettered Friends
4:00 am Flintstones-Missing Bus
4:30 am Flintstones-Groom Gloom
5:00 am Jetsons, The-Little Man
5:30 am Jetsons, The-Father/Daughter Dance
6:30 am Popeye-Rodeo Romeo/Pilgrim Popeye/Popeye, the Ace of Space
7:00 am Tom and Jerry Kids-Pump 'Em Up Pals/Droopyland/Exterminator Cometh...Again
7:30 am Help! It's The Hair Bear Bunch-Patient Porky/Rare Bear Bungle
8:00 am Wacky Races-Hot Race to Chillicothe/Wrong Lumber Race
8:30 am Perils Of Penelope Pitstop, The-Jungle Jeopardy
9:00 am Shirt Tales-Gamemaster /Shirt-Napped
9:30 am Shirt Tales-Bigfoot Incident, The/Elephant on the Loose
10:00 am Snorks-Snork Marks the Spot/Snork Dance
10:30 am Snorks-Me Jo-Jo, You Daffney/Fine Fettered Friends
11:00 am Smurfs-Jokey's Cloak/Journey to the Center of the Smurf
11:30 am Smurfs-Gallant Smurf, The/Handy s Window Vision
12:00 pm Flintstones-Missing Bus
12:30 pm Flintstones-Groom Gloom
1:00 pm Jetsons, The-Little Man
1:30 pm Jetsons, The-Father/Daughter Dance
2:00 pm Ben 10-Super Alien Hero Buddy Adventures
2:30 pm Ben 10-Under Wraps
3:00 pm Ben 10-Unnaturals
3:30 pm Ben 10-Return
4:00 pm Tom & Jerry-Landing Stripling/Just Ducky/Kitty Hawk Kitty/Tall In The Trap/It's Greek To Me-ow/Sorry Safari/Switchin' Kitten
5:00 pm Almost Naked Animals-Act of the Future/Guess Who's Coming for Lunch
5:30 pm Almost Naked Animals-All Dog No Danger/Cowboy Cabana
6:00 pm Cow and Chicken-Cow's a Beauty/Piano Lessons/Sackless Games
6:30 pm Cow and Chicken-Cow and Chicken Blues, The/Ballad of Cow and Chicken/I.R. Good Salesman
7:00 pm Dexter's Laboratory-Inflata Dee Dee/Can't Nap/Monstory
7:30 pm Dexter's Laboratory-Space Case/Ratman/Dexter Debt
8:00 pm Scooby-Doo Where Are You?-Hassle in the Castle
8:30 pm Scooby-Doo Where Are You?-Which Witch is Which?
9:00 pm Johnny Bravo-Walk On The Stupid Side, A/Lone Star Bravo/Toy Boy Johnny
9:30 pm Johnny Bravo-Yukon Yutz/Prep School Johnny/Send In The Clones
10:00 pm Powerpuff Girls-Boogie Frights/Abracadaver
10:30 pm Powerpuff Girls-Mo Job/Pet Feud
11:00 pm Teen Titans-Transformation
11:30 pm Teen Titans-Titan Rising
12:00 am Secret Saturdays-Atlas Pin
12:30 am Secret Saturdays-Paris Is Melting
1:00 am Dexter's Laboratory-Inflata Dee Dee/Can't Nap/Monstory
1:30 am Dexter's Laboratory-Space Case/Ratman/Dexter Debt
2:00 am Smurfs-Jokey's Cloak/Journey to the Center of the Smurf
2:30 am Smurfs-Gallant Smurf, The/Handy s Window Vision
3:00 am Snorks-Snork Marks the Spot/Snork Dance
3:30 am Snorks-Me Jo-Jo, You Daffney/Fine Fettered Friends
4:00 am Flintstones-Missing Bus
4:30 am Flintstones-Groom Gloom
5:00 am Jetsons, The-Little Man
5:30 am Jetsons, The-Father/Daughter Dance